Shimano | Versnellingsnaaf | Nexus 5 SG-C7000-5R voor rollerbrake/V-brake – 36 gaats – zwart

Op voorraad
Merk: SHIMANO
EAN: 4524667880493
  • Groep: NEXUS
  • Model: SG-C7000-5R
  • Versnellingen: 5
  • Remtype: rollerbrake / velgrem
  • Gatcirkeldiameter: 92,6 mm
  • Flensafstand: 58,3 mm
Op werkdagen voor 16:00 besteld, volgende dag in huis
Achteraf betalen!
14 dagen bedenktijd!
Ergens anders goedkoper?

Productomschrijving

De Shimano Nexus 5 SG-C7000-5R versnellingsnaaf is een hoogwaardige, zwarte naaf die geschikt is voor zowel rollerbrake- als V-brake­systemen. Met vijf soepele versnellingen levert hij betrouwbare prestaties, ideaal voor stads- en recreatief gebruik.

 

Afmetingen en materiaal

Deze naaf heeft een gatcirkel-Ø van 92,6 mm, een flensafstand van 58,3 mm en een flens-Ø van 105,2 mm. De inbouwbreedte is 135 mm en de aslengte 187 mm. De behuizing is vervaardigd uit sterk, licht aluminium voor een lange levensduur en optimale prestaties.

 

Functionaliteit en ontwerp

Dankzij de vijf versnellingen biedt de Nexus naaf veelzijdigheid en controle onder uiteenlopende omstandigheden. Het universele ontwerp past zowel op roller­brakes als V-brakes, waardoor hij geschikt is voor diverse fietstypen. Duurzame, lichte materialen garanderen efficiëntie en een lange levensduur.

 

Toepassing

Perfect voor dagelijks gebruik op stadsfietsen, hybride fietsen en recreatieve fietsen. De intuïtieve schakeling maakt soepel en eenvoudig schakelen mogelijk, ongeacht het terrein. Zo combineert deze naaf topprestaties met gebruiksgemak voor elke fietser.

 

Kenmerken

  • 36-gats uitvoering
  • Geschikt voor rollerbrake en V-brake systemen
  • Vijf versnellingen voor optimale controle
  • Geëloxeerd aluminium voor duurzaamheid
  • Compatibel met aanbevolen kettingen en tandwielen
  • Eenvoudige installatie en onderhoud

Eigenschappen

EAN 4524667880493
Merk SHIMANO
Schrijf uw eigen review
U plaatst een review over: Shimano | Versnellingsnaaf | Nexus 5 SG-C7000-5R voor rollerbrake/V-brake – 36 gaats – zwart
Uw waardering:
loader
Bezig met laden...

check-circle U heeft uw review aangeboden ter goedkeuring.