Staub | La Cocotte | 31cm | Ovaal | Gietijzer | Zwart

- Ovale gietijzeren cocotte van Staub
- Perfect om te braden, stoven en bakken
- Doorsnede 31 cm, ideaal voor grote porties
- Elegant matzwart design dat in elke keuken past
- Gelijkmatige warmteverdeling en uitstekend smaakbehoud
- Geschikt voor alle warmtebronnen, inclusief inductie
Productomschrijving
De Staub La Cocotte van 31 cm is een ovale, veelzijdige gietijzeren kookpot die perfect is voor het bereiden van een scala aan gerechten. Of u nu wilt braden, stoven of bakken, deze cocotte biedt een uitstekende warmtegeleiding en -retentie. De prachtige zwarte afwerking geeft een chique uitstraling aan uw keuken en maakt het een prachtig serveeritem aan tafel.
Afmetingen en Materiaal
Deze La Cocotte heeft een inhoud van 31 cm en is vervaardigd uit hoogwaardig gietijzer. Het zware en duurzame materiaal zorgt ervoor dat de warmte gelijkmatig wordt verspreid, wat resulteert in gelijkmatig gekookte maaltijden. De ovale vorm is ideaal voor het bereiden van grotere stukken vlees of groentegerechten.
Functionaliteit en Ontwerp
De Staub La Cocotte is ontworpen voor veelzijdigheid en gebruiksgemak. Het deksel is perfect om het vocht vast te houden, wat resulteert in sappige en smaakvolle gerechten. Het zwart geëmailleerde oppervlak is niet alleen esthetisch aantrekkelijk, maar ook functioneel, omdat het bestand is tegen hoge temperaturen en gemakkelijk schoon te maken is.
Gebruik en Toepassing
Deze gietijzeren cocotte is ideaal voor het bereiden van stoofschotels, taarten, en zelfs broden. Dankzij de geschiktheid voor alle soorten kookplaten, inclusief inductie, is hij perfect voor elke keuken. Of u nu een culinair avontuur wilt aangaan of een traditioneel gerecht wilt maken, de Staub La Cocotte biedt de mogelijkheden.
Kenmerken
- Gemaakt van hoogwaardig gietijzer
- Ideaal voor braden, stoven en bakken
- Ovaal ontwerp voor groter kookcomfort
- Vlek- en krasbestendig geëmailleerd oppervlak
- Geschikt voor alle kookplaten, inclusief inductie
- Met de hand afgewerkt voor optimale kwaliteit