POMPD | Zuiger | 30 mm | Zwart | PVC

- Hoogwaardige PVC zuiger
- Diameter van 30 mm
- Geschikt voor diverse toepassingen
- Duurzaam en sterk materiaal
- Ideaal voor gebruik in de industrie
- Compatibel met modellen vanaf 1941
Productomschrijving
De POMPD SKS Zuiger van 30 mm is vervaardigd uit duurzaam PVC en biedt uitstekende functionaliteit. Deze zuiger is speciaal ontworpen om te voldoen aan de eisen van diverse industriële toepassingen, met een diameter van 30 mm voor een perfecte passing in compatibele modellen.
Afmetingen en materiaal
De zuiger heeft een diameter van 30 mm en is gemaakt van hoogwaardig PVC, wat bijdraagt aan de lange levensduur en betrouwbaarheid van het product. PVC staat bekend om zijn weerstand tegen chemicaliën en slijtage, waardoor deze zuiger geschikt is voor uiteenlopende toepassingen.
Functionaliteit en ontwerp
Dankzij een slimme en praktische constructie levert de POMPD SKS zuiger optimale prestaties. Het ontwerp maakt eenvoudige installatie mogelijk en garandeert een strak resultaat, essentieel voor een effectieve werking in mechanische systemen.
Gebruik en toepassing
De POMPD SKS zuiger is geschikt voor gebruik in diverse industrieën en kan worden ingezet in verschillende machines en apparaten. Een uitstekende keuze voor professionals die een betrouwbare en sterke zuiger nodig hebben. Dit product is met name geschikt voor modellen vanaf 1941.
Kenmerken
- Hoogwaardige PVC-constructie
- Diameter: 30 mm
- Ontworpen voor industriële toepassingen
- Verbeterde duurzaamheid
- Geschikt voor modellen vanaf 1941
- Eenvoudige installatie