GRS | Ringsteeksleutel | 9 mm Inbuslang
- Hoogwaardige ringsteeksleutel met lange steel
- Ideaal voor gebruik met inbusboutjes
- Afmeting van de sleutel is 9 mm
- Robuuste constructie voor langdurig gebruik
- Ergonomisch ontwerp voor comfortabele grip
- Geschikt voor zowel hobbyisten als professionals
Productomschrijving
De GRS UNIOR ringsteeksleutel met een lengte van 9 mm is een essentieel gereedschap voor iedereen die werkt met inbusbouten. Deze sleutel is ontworpen om efficiënt en comfortabel te kunnen werken in verschillende toepassingen, of het nu in de werkplaats of thuis is.
Afmetingen en Materiaal
Deze ringsteeksleutel heeft een lengte van 9 mm, wat hem perfect maakt voor het bereiken van inbusboutjes in krappe ruimtes. Gemaakt van hoogwaardig staal, biedt hij duurzaamheid en weerstand tegen slijtage.
Functionaliteit en Ontwerp
De GRS UNIOR ringsteeksleutel is ontworpen met een lange steel, waardoor je meer koppel kunt uitoefenen zonder onnodige moeite. Het ergonomische ontwerp zorgt ervoor dat je de sleutel comfortabel vast kunt houden tijdens gebruik, wat bijdraagt aan de efficiëntie.
Gebruik en Toepassing
Deze sleutel is ideaal voor zowel professioneel gebruik als voor doe-het-zelfprojecten. Hij kan worden gebruikt in de automotive sector, bij het assembleren van meubels, en tal van andere toepassingen waarbij inbusbouten worden gebruikt.
Kenmerken
- Lange steel voor maximaal koppel
- Gemaakt van duurzaam staal
- Ergonomisch handvat voor grip
- 9 mm maat voor inbusbouten
- Geschikt voor professioneel en particulier gebruik
- Compact en lichtgewicht ontwerp