GRS | Inbussleutel | 8,0 mm

- Type: Inbussleutel
- Diameter: 8,0 mm
- Materiaal: Hoogwaardig staal
- Afwerking: Chroom-vanadium
- Gebruik: Professioneel en hobby
- Eigenschap: Duurzaam en corrosiebestendig
Productomschrijving
De GRS Unior inbussleutel van 8.0 mm is een essentieel gereedschap voor zowel professionele als hobby-klusser. Gemaakt van hoogwaardig staal en afgewerkt met een chroom-vanadium coating, biedt deze inbussleutel een uitstekende sterkte en duurzaamheid. Geschikt voor een breed scala aan toepassingen, van fietsreparaties tot meubelmontage, maakt de GRS Unior inbussleutel een betrouwbare keuze voor elke klus.
Afmetingen en Materiaal
Deze inbussleutel heeft een diameter van 8.0 mm, wat het geschikt maakt voor de meeste standaard schroefverbindingen. Het gebruik van hoogwaardig staal garandeert niet alleen een lange levensduur, maar ook een optimale kracht-overbrenging bij gebruik.
Functionaliteit en Ontwerp
De inbussleutel is ontworpen voor gemakkelijk gebruik met een ergonomische grip die zorgt voor een comfortabele handfunctie, zelfs bij langdurig gebruik. Het chroom-vanadium materiaal geeft niet alleen een moderne uitstraling, maar zorgt ook voor een hoge weerstand tegen slijtage en corrosie.
Gebruik en Toepassing
Ideaal voor het aandraaien of verwijderen van inbusbouten in verschillende toepassingen. Of je nu een professional bent die werkt in een werkplaats of een doe-het-zelver die thuis aan projecten werkt, deze inbussleutel voldoet aan al je verwachtingen.
Kenmerken
- Hoogwaardige staalconstructie
- Chroom-vanadium afwerking
- Diameter van 8.0 mm
- Ergonomische grip voor comfortabel gebruik
- Corrosiebestendig
- Geschikt voor veel toepassingen