GRS | Dopsleutel T-model | 7,0 mm

Op voorraad
Merk: Unior
EAN: 3838909082851
  • Hoogwaardige dopsleutel in T-model
  • Precisie-engineering voor optimale prestaties
  • Afmeting van 7.0 mm voor veelzijdig gebruik
  • Robuust ontwerp voor lange levensduur
  • Ideaal voor zowel professioneel als thuisgebruik
  • Verbetert de torque-toepassing bij verschillende werkzaamheden
Op werkdagen voor 21:00 besteld, volgende dag in huis
Achteraf betalen!
14 dagen bedenktijd!
Ergens anders goedkoper?

Productomschrijving

De GRS Unior Dopsleutel T Model 7.0mm is een essentieel gereedschap voor elke serieuze monteur en doe-het-zelver. Ontworpen voor precisie en effectiviteit, biedt deze dopsleutel een uitstekende grip en controle voor het gemakkelijk aanbrengen van koppel op bouten en moeren.

 

Afmetingen en Materiaal

Deze dopsleutel heeft een specifieke maat van 7.0 mm, ideaal voor diverse toepassingen. Gemaakt van hoogwaardig staal, biedt het niet alleen een lange levensduur maar ook weerstand tegen slijtage. Dit garandeert dat de sleutel zijn vorm en functionaliteit behoudt, zelfs bij intensief gebruik.

 

Functionaliteit en Ontwerp

Het T-model ontwerp zorgt voor een verhoogde hefboomwerking, wat de kans op het strippen van bouten vermindert. De ergonomische grip biedt comfort tijdens langdurig gebruik, waardoor de dopsleutel geschikt is voor zowel korte als uitgebreide klussen.

 

Gebruik en Toepassing

Deze dopsleutel is ideaal voor diverse toepassingen, zoals het repareren van voertuigen, fietsen of huishoudelijke apparaten. Het kan moeiteloos worden gebruikt in krappe ruimtes waar traditionele sleutels moeilijk toegankelijk zijn.

 

Kenmerken

  • Matig gewicht voor moeizame handelingen
  • Uitzonderlijke afwerking voor duurzaamheid
  • Compatibel met standaard ratelsystemen
  • Voorgeschreven torsie-instellingen
  • Verhoogde grip door de T-vorm
  • Handige opslagmogelijkheden

Eigenschappen

EAN 3838909082851
Merk Unior
Kleur -
Gewicht 0,950 kg
Schrijf uw eigen review
U plaatst een review over: GRS | Dopsleutel T-model | 7,0 mm
Uw waardering:
loader
Bezig met laden...

check-circle U heeft uw review aangeboden ter goedkeuring.