Avyna | Trampoline Veiligheidsnet | Geschikt voor Avyna Trampoline Ø430 – Zwart

- Geschikt voor Avyna trampolines met een doorsnee van 4,30 meter
- Los veiligheidsnet zonder palen
- Inclusief bevestigingsbandjes voor montage
- Geschikt voor netconstructies met rechte palen
- Niet geschikt voor trampolines met gebogen palen
- Vervangt alleen het veiligheidsnet, palen niet inbegrepen
Productomschrijving
Is het veiligheidsnet van jouw trampoline aan vervanging toe, maar zijn de huidige palen nog in prima staat? Schaf dan een los veiligheidsnet zonder palen aan in plaats van een compleet veiligheidsnet. Dit losse veiligheidsnet is geschikt voor de ronde Avyna trampolines met een doorsnee van 4,30 meter. Bij het veiligheidsnet worden standaard bevestigingsbandjes geleverd, zodat het net op de juiste manier gemonteerd kan worden. Let op: heeft jouw huidige netconstructie gebogen palen? Dan is dit niet het juiste veiligheidsnet, ga dan voor een los veiligheidsnet waar (G3) achter staat. Dit net (G1) is enkel geschikt voor een trampoline met rechte paalconstructie.
Afmetingen en Materiaal
Dit veiligheidsnet is specifiek ontworpen voor Avyna trampolines met een diameter van 4,30 meter en is uitgevoerd in de kleur zwart.
Functionaliteit en Ontwerp
Het veiligheidsnet zorgt ervoor dat gebruikers veilig en onbezorgd kunnen springen op de trampoline, en biedt bescherming tegen mogelijke valpartijen.
Gebruik en Toepassing
Dit veiligheidsnet is bedoeld als vervanging voor het originele net en dient alleen te worden gebruikt met trampolines die geschikt zijn voor rechte paalconstructies.
Kenmerken
- Geschikt voor Avyna trampolines met diameter van 4,30 meter
- Geschikt voor netconstructies met rechte palen
- Inclusief bevestigingsbandjes voor montage
- Biedt bescherming tegen valpartijen
- Alleen het veiligheidsnet, palen niet inbegrepen