ABUS | Hangslot | RVS – sterkte 6/10

- Hoogwaardige RVS-constructie
- Sterkterating: 6 uit 10
- Uitstekende corrosiebestendigheid
- Geschikt voor binnen- en buitengebruik
- Inclusief sleutelmechanisme
- Compact formaat voor eenvoudig opbergen
Productomschrijving
Het ABUS Diskus 24IB/70 SL 8 (712539) hangslot is ontworpen voor maximale beveiliging en gebruiksgemak. Dit slot is vervaardigd uit hoogwaardig RVS, waardoor het niet alleen robuust maar ook uiterst weerbestendig is. De sterkte rating van 6 op 10 geeft aan dat dit hangslot uitstekend bestand is tegen inbraak en andere vormen van ongewenste toegang.
Afmetingen en Materiaal
Met een diameter van 70 mm is dit slot perfect voor diverse toepassingen. Het is gemaakt van roestvrij staal, wat niet alleen zorgt voor duurzaamheid maar ook voor een lange levensduur zonder dat roestvorming een probleem wordt.
Functionaliteit en Ontwerp
Het hangslot heeft een eenvoudig maar effectief ontwerp dat functioneert met een betrouwbaar sleutelmechanisme. Het compacte formaat maakt het gemakkelijk in gebruik en ideaal voor zowel thuis als op reis.
Gebruik en Toepassing
Dit slot kan worden ingezet voor verschillende beveiligingstoepassingen, zoals fietsen, kasten, tuindeuren en zelfs binnenbeveiliging. Het is veelzijdig en geschikt voor zowel commerciële als particuliere omgevingen.
Kenmerken
- Compact en lichtgewicht
- Roestvrijstalen constructie
- Sleutelmechanisme voor eenvoudige bediening
- Corrosiebestendig
- Ideaal voor binnen- en buitentoepassingen
- Goede prijs-kwaliteitverhouding