Shop van uitersten

Gratis verzending in Nederland bij bestellingen vanaf € 75,-.

TP-LINK Gigabit Multi-mode Media Converter

op werkdagen voor 17:00 besteld, volgende werkdag in huis

Schrijf de eerste beoordeling van dit product

- Complies with IEEE 802.3ab and IEEE 802.3z
- Provides switch configuration of Force /Auto transfer mode for FX port.
- Extends fiber distance up to 0.5km

The MC200CM is a media converter designed to convert 1000BASE-SX fiber to 1000Base-T copper media or vice versa. Designed under IEEE802.3ab 1000Base-T and IEEE802.3z 1000Base-SX standards, the MC200CM is designed for use with multi-mode fiber cable utilizing the SC-Type connector. The MC200CM supports shortwave (SX) laser specification at a full wire speed forwarding rate. It works at 850nm on both transmitting and receiving data.

Other features of this module include the ability to be used as a stand alone device (no chassis required) or with TP-LINK´s 19´system chassis, Auto MDI/MDI-X for TX port, and front panel status LEDs. The MC200CM will transmit at extended fiber optic distances utilizing multi-mode fiber up to 0.55 kilometers.

Beschikbaarheid: In voorraad

€ 52,99

op werkdagen voor 17:00 besteld, volgende werkdag in huis

14 dagen bedenktijd

Achteraf betalen

V.a. € 75,- gratis verzending

Onze vermelding op https://www.keurmerk.info

Details

- Complies with IEEE 802.3ab and IEEE 802.3z
- Provides switch configuration of Force /Auto transfer mode for FX port.
- Extends fiber distance up to 0.5km

The MC200CM is a media converter designed to convert 1000BASE-SX fiber to 1000Base-T copper media or vice versa. Designed under IEEE802.3ab 1000Base-T and IEEE802.3z 1000Base-SX standards, the MC200CM is designed for use with multi-mode fiber cable utilizing the SC-Type connector. The MC200CM supports shortwave (SX) laser specification at a full wire speed forwarding rate. It works at 850nm on both transmitting and receiving data.

Other features of this module include the ability to be used as a stand alone device (no chassis required) or with TP-LINK´s 19´system chassis, Auto MDI/MDI-X for TX port, and front panel status LEDs. The MC200CM will transmit at extended fiber optic distances utilizing multi-mode fiber up to 0.55 kilometers.

Poorten & interfaces

VerbindingstechnologieBedraad

Performance

Golflengte850 nm
Maximaal bereik550m

Design

LED-indicatorenLINK

Eisen aan de omgeving

Temperatuur, in bedrijf0 - 40 °C
Temperatuur bij opslag-40 - 70 °C
Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf10 - 90 procent
Luchtvochtigheid bij opslag5 - 90 procent

Certificaten

CertificeringFCC, CE

Overige specificaties

BekabelingstechnologieUTP 5e, 5
Afmetingen (BxDxH)94,5 x 73 x 27 mm
Voldoet aan industriestandaardenIEEE 802.3ab, IEEE 802.3z, IEEE 802.3x
Full duplexJa
Aansluitingen1x 1000M SC
1x 1000M RJ45

Extra informatie

Productcode 6935364030438
EAN 6935364030438
Levertijd Op werkdagen voor 17:00 besteld, volgende werkdag in huis
Merk TP-LINK

Schrijf uw eigen beoordeling

U plaatst een beoordeling over: TP-LINK Gigabit Multi-mode Media Converter

Hoe waardeert u dit product? *

  1 ster 2 sterren 3 sterren 4 sterren 5 sterren
Prijs
Productbeschrijving

Details

- Complies with IEEE 802.3ab and IEEE 802.3z
- Provides switch configuration of Force /Auto transfer mode for FX port.
- Extends fiber distance up to 0.5km

The MC200CM is a media converter designed to convert 1000BASE-SX fiber to 1000Base-T copper media or vice versa. Designed under IEEE802.3ab 1000Base-T and IEEE802.3z 1000Base-SX standards, the MC200CM is designed for use with multi-mode fiber cable utilizing the SC-Type connector. The MC200CM supports shortwave (SX) laser specification at a full wire speed forwarding rate. It works at 850nm on both transmitting and receiving data.

Other features of this module include the ability to be used as a stand alone device (no chassis required) or with TP-LINK´s 19´system chassis, Auto MDI/MDI-X for TX port, and front panel status LEDs. The MC200CM will transmit at extended fiber optic distances utilizing multi-mode fiber up to 0.55 kilometers.

Poorten & interfaces

VerbindingstechnologieBedraad

Performance

Golflengte850 nm
Maximaal bereik550m

Design

LED-indicatorenLINK

Eisen aan de omgeving

Temperatuur, in bedrijf0 - 40 °C
Temperatuur bij opslag-40 - 70 °C
Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf10 - 90 procent
Luchtvochtigheid bij opslag5 - 90 procent

Certificaten

CertificeringFCC, CE

Overige specificaties

BekabelingstechnologieUTP 5e, 5
Afmetingen (BxDxH)94,5 x 73 x 27 mm
Voldoet aan industriestandaardenIEEE 802.3ab, IEEE 802.3z, IEEE 802.3x
Full duplexJa
Aansluitingen1x 1000M SC
1x 1000M RJ45
Extra informatie

Extra informatie

Productcode 6935364030438
EAN 6935364030438
Levertijd Op werkdagen voor 17:00 besteld, volgende werkdag in huis
Merk TP-LINK
Beoordelen

Schrijf uw eigen beoordeling

U plaatst een beoordeling over: TP-LINK Gigabit Multi-mode Media Converter

Hoe waardeert u dit product? *

  1 ster 2 sterren 3 sterren 4 sterren 5 sterren
Prijs