Alpina | Spaken | 235 mm | Dikte 2,33 mm | Zink

Op voorraad
Merk: ALPINA
EAN: 8054720019424
  • Merk: Alpina
  • Type: Raggi
  • Soort artikel: spaken
  • Lengte spaak: 235 mm
  • Dikte: 2,33 mm (13G)
  • Aantal stuks: 144
Op werkdagen voor 16:00 besteld, volgende dag in huis
Achteraf betalen!
14 dagen bedenktijd!
Ergens anders goedkoper?

Productomschrijving

De Alpina Raggi spaken zijn ontworpen voor gebruik in fietsvelgen en bieden uitstekende duurzaamheid en ondersteuning. Met een lengte van 235 mm zijn deze spaken ideaal voor verschillende fietsmodellen, en de zinkafwerking zorgt voor een mooie, zilveren uitstraling en extra bescherming tegen corrosie.

 

Afmetingen en Materiaal

Deze spaken hebben een lengte van 235 mm en een dikte van 2.33 mm, wat overeenkomt met 13G. Ze zijn vervaardigd uit hoogwaardige zink, wat zorgt voor een stevige constructie en langdurige prestaties.

 

Functionaliteit en Ontwerp

De Raggi spaken zijn ontworpen om een perfecte balans tussen sterkte en gewicht te bieden, waardoor ze geschikt zijn voor zowel recreatieve als sportieve fietsen. De zilveren kleur zorgt voor een esthetisch aantrekkelijke uitstraling die met verschillende fietskleuren kan worden gecombineerd.

 

Gebruik en Toepassing

Deze spaken zijn ideaal voor het vernieuwen of repareren van fietsvelgen. Ze zijn geschikt voor gebruik in zowel voor- als achterwielen en kunnen worden gebruikt met ruimere velgen voor optimale prestaties.

 

Kenmerken

  • Hoogwaardige zinkafwerking voor duurzaamheid
  • Vervaardigd uit sterk 13G materiaal
  • Ideale lengte van 235 mm voor veelzijdig gebruik
  • Mooi zilveren uiterlijk dat goed past bij verschillende ontwerpen
  • Verpakt in een handige set van 144 stuks
  • Geschikt voor zowel recreatieve als sportieve toepassingen

Eigenschappen

EAN 8054720019424
Merk ALPINA
Schrijf uw eigen review
U plaatst een review over: Alpina | Spaken | 235 mm | Dikte 2,33 mm | Zink
Uw waardering:
loader
Bezig met laden...

check-circle U heeft uw review aangeboden ter goedkeuring.