Sevylor | Handpomp | 2 x 2 Liter met Diverse Opzetstukken

Op voorraad
Merk: Coleman
EAN: 3138522079826
  • Middelgroot model handpomp
  • Geschikt voor alle Sevylor producten
  • Blaast op bij beide bewegingen: omhoog en omlaag
  • Volume van 2 x 2 liter
  • Inclusief diverse opzetstukken
  • Gebruiksvriendelijk ontwerp
Op werkdagen voor 17:00 besteld, volgende dag in huis
Achteraf betalen!
14 dagen bedenktijd!
Ergens anders goedkoper?

Productomschrijving

Deze Sevylor handpomp is een middelgroot model, ontworpen voor het eenvoudig en snel opblazen van alle Sevylor producten. Dankzij het innovatieve ontwerp kan de pomp zowel blaasten tijdens de opwaartse als de neerwaartse beweging, waardoor het opblazen efficiënter en minder inspannend wordt.

 

Afmetingen en Materiaal

De handpomp heeft een capaciteit van 2 x 2 liter, wat het mogelijk maakt om grotere luchtbedden of boten snel op te blazen. Het duurzame materiaal zorgt ervoor dat de pomp lang meegaat, zelfs bij frequent gebruik.

 

Functionaliteit en Ontwerp

Het ontwerp van deze handpomp is gericht op gebruiksgemak. Het stelt gebruikers in staat om met minimale inspanning lucht in hun Sevylor producten te pompen. De dubbele actie biedt een snelle inflatie, wat essentieel is voor een leuke dag op het water.

 

Gebruik en Toepassing

De Sevylor handpomp is perfect voor gebruik bij het opblazen van luchtbedden, boten en andere opblaasbare items van het merk. Ideaal voor gebruik op het strand, aan het meer of bij andere wateractiviteit.

 

Kenmerken

  • Middelgroot formaat
  • Dubbele actie voor efficiënte inflatie
  • Capaciteit: 2 x 2 liter
  • Diverse opzetstukken inbegrepen
  • Geschikt voor alle Sevylor producten
  • Ideaal voor buitengebruik bij wateractiviteiten

Eigenschappen

EAN 3138522079826
Merk Coleman
Kleur blauw /zwart
Gewicht 0,800 kg
Schrijf uw eigen review
U plaatst een review over: Sevylor | Handpomp | 2 x 2 Liter met Diverse Opzetstukken
Uw waardering:
loader
Bezig met laden...

check-circle U heeft uw review aangeboden ter goedkeuring.