Shop van uitersten

Gratis verzending in Nederland bij bestellingen vanaf € 75,-.

Netgear ProSafe™ GBIC Module 1000BASE-SX Fiber SFP

op werkdagen voor 17:00 besteld, volgende werkdag in huis

Schrijf de eerste beoordeling van dit product

Key Benefits:
- Small size for high density fiber connections.
- Meets SFP GBIC standard for use with any SFP GBIC compliant slot.
- 1000BASE-SX connectivity.
- LC connectors.
- Supports both 50um and 62.5um multimode fiber cables.

Beschikbaarheid: In voorraad

€ 153,50

op werkdagen voor 17:00 besteld, volgende werkdag in huis

Gratis verzending *

14 dagen bedenktijd

Achteraf betalen

V.a. € 75,- gratis verzending

Onze vermelding op https://www.keurmerk.info

Details

Key Benefits:
- Small size for high density fiber connections.
- Meets SFP GBIC standard for use with any SFP GBIC compliant slot.
- 1000BASE-SX connectivity.
- LC connectors.
- Supports both 50um and 62.5um multimode fiber cables.

Poorten & interfaces

VerbindingstechnologieBedraad

Prestatie

Golflengte65 nm

Overige specificaties

Bekabelingstechnologie1000BASE-SX
Datalink-protocollenGigabit Ethernet

Extra informatie

EAN 0606449029734
Merk Netgear
OEM code AGM731F
Levertijd Op werkdagen voor 17:00 besteld, volgende werkdag in huis

Schrijf uw eigen beoordeling

U plaatst een beoordeling over: Netgear ProSafe™ GBIC Module 1000BASE-SX Fiber SFP

Hoe waardeert u dit product? *

  1 ster 2 sterren 3 sterren 4 sterren 5 sterren
Prijs
Productbeschrijving

Details

Key Benefits:
- Small size for high density fiber connections.
- Meets SFP GBIC standard for use with any SFP GBIC compliant slot.
- 1000BASE-SX connectivity.
- LC connectors.
- Supports both 50um and 62.5um multimode fiber cables.

Poorten & interfaces

VerbindingstechnologieBedraad

Prestatie

Golflengte65 nm

Overige specificaties

Bekabelingstechnologie1000BASE-SX
Datalink-protocollenGigabit Ethernet
Extra informatie

Extra informatie

EAN 0606449029734
Merk Netgear
OEM code AGM731F
Levertijd Op werkdagen voor 17:00 besteld, volgende werkdag in huis
Beoordelen

Schrijf uw eigen beoordeling

U plaatst een beoordeling over: Netgear ProSafe™ GBIC Module 1000BASE-SX Fiber SFP

Hoe waardeert u dit product? *

  1 ster 2 sterren 3 sterren 4 sterren 5 sterren
Prijs