Shop van uitersten

Gratis verzending in Nederland bij bestellingen vanaf € 75,-.

Hewlett Packard Enterprise X240 10G SFP+ to SFP+ 3m Direct Attach Copper Campus-Cable 3m SFP+ SFP+ InfiniBand-kabel

Schrijf de eerste beoordeling van dit product

Niet op voorraad

A 10-Gigabit transceiver in SFP+ form-factor that supports the 10-Gigabit SR standard, providing 10-Gigabit connectivity up to 400m on OM4 multi-mode fiber.

Features

- 10Gb Ethernet transmission rate with SFP+ form factor
- Transmissions are up to 300m on MMF (SR), up to 220 m MMF (LRM) and 10 km on SMF (LR)
- Low power consumption at - Duplex LC connector

Beschikbaarheid: Niet op voorraad

€ 231,50

Gratis verzending *

14 dagen bedenktijd

Achteraf betalen

V.a. € 75,- gratis verzending

Onze vermelding op https://www.keurmerk.info

Details

A 10-Gigabit transceiver in SFP+ form-factor that supports the 10-Gigabit SR standard, providing 10-Gigabit connectivity up to 400m on OM4 multi-mode fiber.

Features

- 10Gb Ethernet transmission rate with SFP+ form factor
- Transmissions are up to 300m on MMF (SR), up to 220 m MMF (LRM) and 10 km on SMF (LR)
- Low power consumption at - Duplex LC connector

Kenmerken

Lengte snoer3 m
Aansluiting 1SFP+
Aansluiting 2SFP+
Overdrachtssnelheid3 Gbit/s

Extra informatie

Productcode 0190017150550
EAN 0190017150550
Merk Hewlett Packard Enterprise
OEM code JH695A
Levertijd Niet op voorraad

Schrijf uw eigen beoordeling

U plaatst een beoordeling over: Hewlett Packard Enterprise X240 10G SFP+ to SFP+ 3m Direct Attach Copper Campus-Cable 3m SFP+ SFP+ InfiniBand-kabel

Hoe waardeert u dit product? *

  1 ster 2 sterren 3 sterren 4 sterren 5 sterren
Prijs
Productbeschrijving

Details

A 10-Gigabit transceiver in SFP+ form-factor that supports the 10-Gigabit SR standard, providing 10-Gigabit connectivity up to 400m on OM4 multi-mode fiber.

Features

- 10Gb Ethernet transmission rate with SFP+ form factor
- Transmissions are up to 300m on MMF (SR), up to 220 m MMF (LRM) and 10 km on SMF (LR)
- Low power consumption at - Duplex LC connector

Kenmerken

Lengte snoer3 m
Aansluiting 1SFP+
Aansluiting 2SFP+
Overdrachtssnelheid3 Gbit/s
Extra informatie

Extra informatie

Productcode 0190017150550
EAN 0190017150550
Merk Hewlett Packard Enterprise
OEM code JH695A
Levertijd Niet op voorraad
Beoordelen

Schrijf uw eigen beoordeling

U plaatst een beoordeling over: Hewlett Packard Enterprise X240 10G SFP+ to SFP+ 3m Direct Attach Copper Campus-Cable 3m SFP+ SFP+ InfiniBand-kabel

Hoe waardeert u dit product? *

  1 ster 2 sterren 3 sterren 4 sterren 5 sterren
Prijs