Shop van uitersten

Gratis verzending in Nederland bij bestellingen vanaf € 75,-.

Cisco XFP10GLR-192SR-L= netwerk transceiver module

Schrijf de eerste beoordeling van dit product

Niet op voorraad

Cisco multirate XFP transceiver module for 10GBASE-LR Ethernet and OC-192/STM-64 short-reach (SR-1) Packet-over-SONET/SDH (POS) applications, SMF, dual LC connector, low power

Beschikbaarheid: Niet op voorraad

€ 2.736,99

Gratis verzending *

14 dagen bedenktijd

Achteraf betalen

V.a. € 75,- gratis verzending

Onze vermelding op https://www.keurmerk.info

Details

Cisco multirate XFP transceiver module for 10GBASE-LR Ethernet and OC-192/STM-64 short-reach (SR-1) Packet-over-SONET/SDH (POS) applications, SMF, dual LC connector, low power

Netwerk

Soort aansluitingXFP
Overdrachtssnelheid (max)10000 Mbit/s
Vezel-optische connectorLC

Prestatie

Soort kabelSingle-mode

Extra informatie

Productcode 0882658336331
EAN 0882658336331
Merk Cisco
OEM code XFP10GLR-192SR-L=
Levertijd Niet op voorraad

Schrijf uw eigen beoordeling

U plaatst een beoordeling over: Cisco XFP10GLR-192SR-L= netwerk transceiver module

Hoe waardeert u dit product? *

  1 ster 2 sterren 3 sterren 4 sterren 5 sterren
Prijs
Productbeschrijving

Details

Cisco multirate XFP transceiver module for 10GBASE-LR Ethernet and OC-192/STM-64 short-reach (SR-1) Packet-over-SONET/SDH (POS) applications, SMF, dual LC connector, low power

Netwerk

Soort aansluitingXFP
Overdrachtssnelheid (max)10000 Mbit/s
Vezel-optische connectorLC

Prestatie

Soort kabelSingle-mode
Extra informatie

Extra informatie

Productcode 0882658336331
EAN 0882658336331
Merk Cisco
OEM code XFP10GLR-192SR-L=
Levertijd Niet op voorraad
Beoordelen

Schrijf uw eigen beoordeling

U plaatst een beoordeling over: Cisco XFP10GLR-192SR-L= netwerk transceiver module

Hoe waardeert u dit product? *

  1 ster 2 sterren 3 sterren 4 sterren 5 sterren
Prijs