Shop van uitersten

Gratis verzending in Nederland bij bestellingen vanaf € 75,-.

Cisco SFP-10G-LRM-RF Vezel-optiek 1310nm 10000Mbit/s SFP+ netwerk transceiver module

op werkdagen voor 17:00 besteld, volgende werkdag in huis

Schrijf de eerste beoordeling van dit product

The Cisco 10GBASE-LRM Module supports link lengths of 220m on standard Fiber Distributed Data Interface (FDDI) grade multimode fiber (MMF). To make sure that specifications are met over FDDI-grade, OM1 and OM2 fibers, the transmitter should be coupled through a mode conditioning patch cord. No mode conditioning patch cord is required for applications over OM3 or OM4.

Beschikbaarheid: In voorraad

€ 421,99

op werkdagen voor 17:00 besteld, volgende werkdag in huis

Gratis verzending *

14 dagen bedenktijd

Achteraf betalen

V.a. € 75,- gratis verzending

Onze vermelding op https://www.keurmerk.info

Details

The Cisco 10GBASE-LRM Module supports link lengths of 220m on standard Fiber Distributed Data Interface (FDDI) grade multimode fiber (MMF). To make sure that specifications are met over FDDI-grade, OM1 and OM2 fibers, the transmitter should be coupled through a mode conditioning patch cord. No mode conditioning patch cord is required for applications over OM3 or OM4.

Netwerk

Overdrachtssnelheid (max)10000 Mbit/s
Soort aansluitingSFP+
Vezel-optische connectorLC
SFP transceiver typeLRM

Prestatie

Soort kabelVezel-optiek
Multi-mode glasvezelkabel (MMF) ondersteundJa
Golflengte1310 nm
Plug and playJa
Hot-swapJa

Eisen aan de omgeving

Temperatuur, in bedrijf0 - 70 °C
Temperatuur bij opslag-40 - 85 °C

Gewicht en omvang

Breedte13,4 mm
Diepte56,5 mm
Hoogte8,5 mm
Gewicht75 g

Extra informatie

Productcode 0882658496868
EAN 0882658496868
Merk Cisco
OEM code SFP-10G-LRM-RF
Levertijd Op werkdagen voor 17:00 besteld, volgende werkdag in huis

Schrijf uw eigen beoordeling

U plaatst een beoordeling over: Cisco SFP-10G-LRM-RF Vezel-optiek 1310nm 10000Mbit/s SFP+ netwerk transceiver module

Hoe waardeert u dit product? *

  1 ster 2 sterren 3 sterren 4 sterren 5 sterren
Prijs
Productbeschrijving

Details

The Cisco 10GBASE-LRM Module supports link lengths of 220m on standard Fiber Distributed Data Interface (FDDI) grade multimode fiber (MMF). To make sure that specifications are met over FDDI-grade, OM1 and OM2 fibers, the transmitter should be coupled through a mode conditioning patch cord. No mode conditioning patch cord is required for applications over OM3 or OM4.

Netwerk

Overdrachtssnelheid (max)10000 Mbit/s
Soort aansluitingSFP+
Vezel-optische connectorLC
SFP transceiver typeLRM

Prestatie

Soort kabelVezel-optiek
Multi-mode glasvezelkabel (MMF) ondersteundJa
Golflengte1310 nm
Plug and playJa
Hot-swapJa

Eisen aan de omgeving

Temperatuur, in bedrijf0 - 70 °C
Temperatuur bij opslag-40 - 85 °C

Gewicht en omvang

Breedte13,4 mm
Diepte56,5 mm
Hoogte8,5 mm
Gewicht75 g
Extra informatie

Extra informatie

Productcode 0882658496868
EAN 0882658496868
Merk Cisco
OEM code SFP-10G-LRM-RF
Levertijd Op werkdagen voor 17:00 besteld, volgende werkdag in huis
Beoordelen

Schrijf uw eigen beoordeling

U plaatst een beoordeling over: Cisco SFP-10G-LRM-RF Vezel-optiek 1310nm 10000Mbit/s SFP+ netwerk transceiver module

Hoe waardeert u dit product? *

  1 ster 2 sterren 3 sterren 4 sterren 5 sterren
Prijs