Shop van uitersten

Gratis verzending in Nederland bij bestellingen vanaf € 75,-.

Cisco Patch Cable, Mode Conditioning, SC

Schrijf de eerste beoordeling van dit product

Niet op voorraad

IEEE 802.3z-compliant optical fiber assembly consisting of a single-mode fiber permanently coupled off-center to a 50-micron multimode optical fiber with duplex SC connectors at both ends. The patch cord is 1 meter (3.28 feet) in length.

Beschikbaarheid: Niet op voorraad

€ 327,99

Gratis verzending *

14 dagen bedenktijd

Achteraf betalen

V.a. € 75,- gratis verzending

Onze vermelding op https://www.keurmerk.info

Details

IEEE 802.3z-compliant optical fiber assembly consisting of a single-mode fiber permanently coupled off-center to a 50-micron multimode optical fiber with duplex SC connectors at both ends. The patch cord is 1 meter (3.28 feet) in length.

Kenmerken

Lengte snoer1 m

Extra informatie

Productcode 0882658046834
EAN 0882658046834
Merk Cisco
OEM code CAB-MCP50-SC=
Levertijd Niet op voorraad

Schrijf uw eigen beoordeling

U plaatst een beoordeling over: Cisco Patch Cable, Mode Conditioning, SC

Hoe waardeert u dit product? *

  1 ster 2 sterren 3 sterren 4 sterren 5 sterren
Prijs
Productbeschrijving

Details

IEEE 802.3z-compliant optical fiber assembly consisting of a single-mode fiber permanently coupled off-center to a 50-micron multimode optical fiber with duplex SC connectors at both ends. The patch cord is 1 meter (3.28 feet) in length.

Kenmerken

Lengte snoer1 m
Extra informatie

Extra informatie

Productcode 0882658046834
EAN 0882658046834
Merk Cisco
OEM code CAB-MCP50-SC=
Levertijd Niet op voorraad
Beoordelen

Schrijf uw eigen beoordeling

U plaatst een beoordeling over: Cisco Patch Cable, Mode Conditioning, SC

Hoe waardeert u dit product? *

  1 ster 2 sterren 3 sterren 4 sterren 5 sterren
Prijs