Shop van uitersten

Gratis verzending in Nederland bij bestellingen vanaf € 75,-.

Cisco GLC-LH-SMD-RF 1000Mbit/s SFP 1300nm netwerk transceiver module

op werkdagen voor 17:00 besteld, volgende werkdag in huis

Schrijf de eerste beoordeling van dit product

1000BASE-LX/LH SFP transceiver module for MMF and SMF, 1300-nm wavelength, extended operating temperature range and DOM support, dual LC/PC connector

Beschikbaarheid: In voorraad

€ 412,50

op werkdagen voor 17:00 besteld, volgende werkdag in huis

Gratis verzending *

14 dagen bedenktijd

Achteraf betalen

V.a. € 75,- gratis verzending

Onze vermelding op https://www.keurmerk.info

Details

1000BASE-LX/LH SFP transceiver module for MMF and SMF, 1300-nm wavelength, extended operating temperature range and DOM support, dual LC/PC connector

Netwerk

Overdrachtssnelheid (max)1000 Mbit/s
Soort aansluitingSFP
Vezel-optische connectorLC

Prestatie

Golflengte1300 nm

Extra informatie

Productcode 0882658546334
EAN 0882658546334
Merk Cisco
OEM code GLC-LH-SMD-RF
Levertijd Op werkdagen voor 17:00 besteld, volgende werkdag in huis

Schrijf uw eigen beoordeling

U plaatst een beoordeling over: Cisco GLC-LH-SMD-RF 1000Mbit/s SFP 1300nm netwerk transceiver module

Hoe waardeert u dit product? *

  1 ster 2 sterren 3 sterren 4 sterren 5 sterren
Prijs
Productbeschrijving

Details

1000BASE-LX/LH SFP transceiver module for MMF and SMF, 1300-nm wavelength, extended operating temperature range and DOM support, dual LC/PC connector

Netwerk

Overdrachtssnelheid (max)1000 Mbit/s
Soort aansluitingSFP
Vezel-optische connectorLC

Prestatie

Golflengte1300 nm
Extra informatie

Extra informatie

Productcode 0882658546334
EAN 0882658546334
Merk Cisco
OEM code GLC-LH-SMD-RF
Levertijd Op werkdagen voor 17:00 besteld, volgende werkdag in huis
Beoordelen

Schrijf uw eigen beoordeling

U plaatst een beoordeling over: Cisco GLC-LH-SMD-RF 1000Mbit/s SFP 1300nm netwerk transceiver module

Hoe waardeert u dit product? *

  1 ster 2 sterren 3 sterren 4 sterren 5 sterren
Prijs