Shop van uitersten

Gratis verzending in Nederland bij bestellingen vanaf € 75,-.

Cisco GLC-BX40-U-I= 1000Mbit/s SFP 1310nm Single-mode netwerk transceiver module

Schrijf de eerste beoordeling van dit product

Niet op voorraad

The Cisco GLC-BX40-D-I, GLC-BX40-DA-I, and GLC-BX40-U-I SFPs operate on a single strand of standard SMF. A GLC-BX40-D-I or GLC-BX40-DA-I device connects to a GLC-BX40-U-I device with a single strand of standard SMF with an operating transmission range up to 40 km.

The communication over a single strand of fiber is achieved by separating the transmission wavelength of the two devices. The GLC-BX40-D-I, GLC-BX40-DA-I, and GLC-BX40-U-I SFPs also support digital optical monitoring (DOM) functions according to the industry-standard SFF-8472 multisource agreement (MSA). This feature gives the end user the ability to monitor real-time parameters of the SFP, such as optical output power, optical input power, temperature, laser bias current, and transceiver supply voltage.

Beschikbaarheid: Niet op voorraad

€ 1.720,50

Gratis verzending *

14 dagen bedenktijd

Achteraf betalen

V.a. € 75,- gratis verzending

Onze vermelding op https://www.keurmerk.info

Details

The Cisco GLC-BX40-D-I, GLC-BX40-DA-I, and GLC-BX40-U-I SFPs operate on a single strand of standard SMF. A GLC-BX40-D-I or GLC-BX40-DA-I device connects to a GLC-BX40-U-I device with a single strand of standard SMF with an operating transmission range up to 40 km.

The communication over a single strand of fiber is achieved by separating the transmission wavelength of the two devices. The GLC-BX40-D-I, GLC-BX40-DA-I, and GLC-BX40-U-I SFPs also support digital optical monitoring (DOM) functions according to the industry-standard SFF-8472 multisource agreement (MSA). This feature gives the end user the ability to monitor real-time parameters of the SFP, such as optical output power, optical input power, temperature, laser bias current, and transceiver supply voltage.

Netwerk

Overdrachtssnelheid (max)1000 Mbit/s
Soort aansluitingSFP
NetwerkstandaardIEEE 802.3ah,IEEE 802.3z
SFP transceiver typeBX-U
Bekabelingstechnologie1000BASE-BX40

Prestatie

Golflengte1310 nm
Soort kabelSingle-mode
Kleur van het productGrijs
Hot-swapJa
Maximaal bereik40000 m
Tx vermogen (min)-5 dBmW
Tx vermogen (max)3 dBmW
Rx vermogen (min)-25 dBmW
Rx vermogen (max)3 dBmW

Energie

Typisch stroomverbruik1 W

Eisen aan de omgeving

Temperatuur, in bedrijf-40 - 85 °C
Temperatuur bij opslag-40 - 85 °C

Gewicht en omvang

Breedte13,4 mm
Diepte56,5 mm
Hoogte8,5 mm
Gewicht75 g

Inhoud van de verpakking

Aantal inbegrepen producten1 stuk(s)

Extra informatie

Productcode 0882658632044
EAN 0882658632044
Merk Cisco
OEM code GLC-BX40-U-I=
Levertijd Niet op voorraad

Schrijf uw eigen beoordeling

U plaatst een beoordeling over: Cisco GLC-BX40-U-I= 1000Mbit/s SFP 1310nm Single-mode netwerk transceiver module

Hoe waardeert u dit product? *

  1 ster 2 sterren 3 sterren 4 sterren 5 sterren
Prijs
Productbeschrijving

Details

The Cisco GLC-BX40-D-I, GLC-BX40-DA-I, and GLC-BX40-U-I SFPs operate on a single strand of standard SMF. A GLC-BX40-D-I or GLC-BX40-DA-I device connects to a GLC-BX40-U-I device with a single strand of standard SMF with an operating transmission range up to 40 km.

The communication over a single strand of fiber is achieved by separating the transmission wavelength of the two devices. The GLC-BX40-D-I, GLC-BX40-DA-I, and GLC-BX40-U-I SFPs also support digital optical monitoring (DOM) functions according to the industry-standard SFF-8472 multisource agreement (MSA). This feature gives the end user the ability to monitor real-time parameters of the SFP, such as optical output power, optical input power, temperature, laser bias current, and transceiver supply voltage.

Netwerk

Overdrachtssnelheid (max)1000 Mbit/s
Soort aansluitingSFP
NetwerkstandaardIEEE 802.3ah,IEEE 802.3z
SFP transceiver typeBX-U
Bekabelingstechnologie1000BASE-BX40

Prestatie

Golflengte1310 nm
Soort kabelSingle-mode
Kleur van het productGrijs
Hot-swapJa
Maximaal bereik40000 m
Tx vermogen (min)-5 dBmW
Tx vermogen (max)3 dBmW
Rx vermogen (min)-25 dBmW
Rx vermogen (max)3 dBmW

Energie

Typisch stroomverbruik1 W

Eisen aan de omgeving

Temperatuur, in bedrijf-40 - 85 °C
Temperatuur bij opslag-40 - 85 °C

Gewicht en omvang

Breedte13,4 mm
Diepte56,5 mm
Hoogte8,5 mm
Gewicht75 g

Inhoud van de verpakking

Aantal inbegrepen producten1 stuk(s)
Extra informatie

Extra informatie

Productcode 0882658632044
EAN 0882658632044
Merk Cisco
OEM code GLC-BX40-U-I=
Levertijd Niet op voorraad
Beoordelen

Schrijf uw eigen beoordeling

U plaatst een beoordeling over: Cisco GLC-BX40-U-I= 1000Mbit/s SFP 1310nm Single-mode netwerk transceiver module

Hoe waardeert u dit product? *

  1 ster 2 sterren 3 sterren 4 sterren 5 sterren
Prijs