Shop van uitersten

Gratis verzending in Nederland bij bestellingen vanaf € 75,-.

C2G 85546 15m LC ST Turkoois Glasvezel kabel

op werkdagen voor 17:00 besteld, volgende werkdag in huis

Schrijf de eerste beoordeling van dit product

This OM3 Duplex Multimode Fibre Optic Cable is ideal for connecting 10GBase-SR, 10GBase-LRM, SFP+ and QSFP+ transceivers for 10 gigabit network connections. This cable has a LSZH jacket which protects from toxic and corrosive gases in poorly ventilated spaces and other areas where it is most critical. This cable also provides backward compatibility with existing 50/125 equipment and the performance headroom required to support LED and VCSEL laser light sources, and 10 Gigabit Ethernet applications.

Beschikbaarheid: In voorraad

€ 46,99

op werkdagen voor 17:00 besteld, volgende werkdag in huis

14 dagen bedenktijd

Achteraf betalen

V.a. € 75,- gratis verzending

Onze vermelding op https://www.keurmerk.info

Details

This OM3 Duplex Multimode Fibre Optic Cable is ideal for connecting 10GBase-SR, 10GBase-LRM, SFP+ and QSFP+ transceivers for 10 gigabit network connections. This cable has a LSZH jacket which protects from toxic and corrosive gases in poorly ventilated spaces and other areas where it is most critical. This cable also provides backward compatibility with existing 50/125 equipment and the performance headroom required to support LED and VCSEL laser light sources, and 10 Gigabit Ethernet applications.

Kenmerken

Aansluiting 1LC
Aansluiting 2ST
Kern diameter50 µm
Bekleding diameter125 µm
Kleur kabelTurkoois
SexeMannelijk/Mannelijk
Soort kabelOFNR
Full duplexJa
Overdrachtssnelheid10 Gbit/s
Draad modus structuurMultimode
Materiaal buitenmantelPolyvinyl chloride (PVC)
Temperatuur, in bedrijf-20 - 70 °C

Gewicht en omvang

Lengte snoer15 m

Extra informatie

EAN 0757120855460
Merk C2G
OEM code 85546
Levertijd Op werkdagen voor 17:00 besteld, volgende werkdag in huis

Schrijf uw eigen beoordeling

U plaatst een beoordeling over: C2G 85546 15m LC ST Turkoois Glasvezel kabel

Hoe waardeert u dit product? *

  1 ster 2 sterren 3 sterren 4 sterren 5 sterren
Prijs
Productbeschrijving

Details

This OM3 Duplex Multimode Fibre Optic Cable is ideal for connecting 10GBase-SR, 10GBase-LRM, SFP+ and QSFP+ transceivers for 10 gigabit network connections. This cable has a LSZH jacket which protects from toxic and corrosive gases in poorly ventilated spaces and other areas where it is most critical. This cable also provides backward compatibility with existing 50/125 equipment and the performance headroom required to support LED and VCSEL laser light sources, and 10 Gigabit Ethernet applications.

Kenmerken

Aansluiting 1LC
Aansluiting 2ST
Kern diameter50 µm
Bekleding diameter125 µm
Kleur kabelTurkoois
SexeMannelijk/Mannelijk
Soort kabelOFNR
Full duplexJa
Overdrachtssnelheid10 Gbit/s
Draad modus structuurMultimode
Materiaal buitenmantelPolyvinyl chloride (PVC)
Temperatuur, in bedrijf-20 - 70 °C

Gewicht en omvang

Lengte snoer15 m
Extra informatie

Extra informatie

EAN 0757120855460
Merk C2G
OEM code 85546
Levertijd Op werkdagen voor 17:00 besteld, volgende werkdag in huis
Beoordelen

Schrijf uw eigen beoordeling

U plaatst een beoordeling over: C2G 85546 15m LC ST Turkoois Glasvezel kabel

Hoe waardeert u dit product? *

  1 ster 2 sterren 3 sterren 4 sterren 5 sterren
Prijs