Shop van uitersten

Gratis verzending in Nederland bij bestellingen vanaf € 75,-.

C2G 85522 Glasvezel kabel

op werkdagen voor 17:00 besteld, volgende werkdag in huis

Schrijf de eerste beoordeling van dit product

This OM3 Duplex Multimode Fibre Optic Cable is ideal for connecting 10GBase-SR, 10GBase-LRM, SFP+ and QSFP+ transceivers for 10 gigabit network connections. This cable has a LSZH jacket which protects from toxic and corrosive gases in poorly ventilated spaces and other areas where it is most critical. This cable also provides backward compatibility with existing 50/125 equipment and the performance headroom required to support LED and VCSEL laser light sources, and 10 Gigabit Ethernet applications.

Beschikbaarheid: In voorraad

€ 17,30

op werkdagen voor 17:00 besteld, volgende werkdag in huis

14 dagen bedenktijd

Achteraf betalen

V.a. € 75,- gratis verzending

Onze vermelding op https://www.keurmerk.info

Details

This OM3 Duplex Multimode Fibre Optic Cable is ideal for connecting 10GBase-SR, 10GBase-LRM, SFP+ and QSFP+ transceivers for 10 gigabit network connections. This cable has a LSZH jacket which protects from toxic and corrosive gases in poorly ventilated spaces and other areas where it is most critical. This cable also provides backward compatibility with existing 50/125 equipment and the performance headroom required to support LED and VCSEL laser light sources, and 10 Gigabit Ethernet applications.

Kenmerken

Aansluiting 1SC
Aansluiting 2ST
Soort stekkersMannelijk/ Mannelijk
Soort kabelOFNR
Full duplexJa
Kern diameter50 µm
Bekleding diameter125 µm
Kleur van het productTurkoois
Overdrachtssnelheid10 Gbit/s
Draad modus structuurMulti-mode
Materiaal omhulselPolyvinyl chloride (PVC)
Temperatuur, in bedrijf-20 - 70 °C

Gewicht en omvang

Lengte snoer1 m

Extra informatie

EAN 0757120855224
Merk C2G
OEM code 85522
Levertijd Op werkdagen voor 17:00 besteld, volgende werkdag in huis

Schrijf uw eigen beoordeling

U plaatst een beoordeling over: C2G 85522 Glasvezel kabel

Hoe waardeert u dit product? *

  1 ster 2 sterren 3 sterren 4 sterren 5 sterren
Prijs
Productbeschrijving

Details

This OM3 Duplex Multimode Fibre Optic Cable is ideal for connecting 10GBase-SR, 10GBase-LRM, SFP+ and QSFP+ transceivers for 10 gigabit network connections. This cable has a LSZH jacket which protects from toxic and corrosive gases in poorly ventilated spaces and other areas where it is most critical. This cable also provides backward compatibility with existing 50/125 equipment and the performance headroom required to support LED and VCSEL laser light sources, and 10 Gigabit Ethernet applications.

Kenmerken

Aansluiting 1SC
Aansluiting 2ST
Soort stekkersMannelijk/ Mannelijk
Soort kabelOFNR
Full duplexJa
Kern diameter50 µm
Bekleding diameter125 µm
Kleur van het productTurkoois
Overdrachtssnelheid10 Gbit/s
Draad modus structuurMulti-mode
Materiaal omhulselPolyvinyl chloride (PVC)
Temperatuur, in bedrijf-20 - 70 °C

Gewicht en omvang

Lengte snoer1 m
Extra informatie

Extra informatie

EAN 0757120855224
Merk C2G
OEM code 85522
Levertijd Op werkdagen voor 17:00 besteld, volgende werkdag in huis
Beoordelen

Schrijf uw eigen beoordeling

U plaatst een beoordeling over: C2G 85522 Glasvezel kabel

Hoe waardeert u dit product? *

  1 ster 2 sterren 3 sterren 4 sterren 5 sterren
Prijs